Om GoMentor

GoMentor er Danmarks største online-portal for samtaleterapi, coaching og personlig udvikling. Vores vision er at hjælpe folk med at udnytte deres fulde potentiale ved at tilbyde samtaleterapi og coaching på moderne menneskers præmisser.

Vi har samlet psykologer, psykoterapeuter og coaches på ét sted under betegnelsen 'mentorer', der alle står klar til at hjælpe dig. Vi har gjort det nemt at finde den rette hjælp, uanset om du ønsker et personligt fremmøde, en online-videosamtale eller skriftlig terapi og coaching via GoMentor 24/7.

heart

Vi har hjulpet mere end

90.000+

mentor

Mentorer på GoMentor

600+

clock

Tilgængelig

24/7

calendar

Grundlagt i

2010

worldwide

Til stede

i hele verden

pin

Hovedkvarter i

København

I hele landet og online

map
Vores mentorer

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Louise GoMentor

Louise Ridderstad

Marketing & Support Manager (SE)

louise@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Business Development Director

philip@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Senior Product Advisor (NO)

shaista@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Online Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Michael Stenhagen

Michael Stenhagen

Business Development Manager

michael@gomentor.com

Marie - GoMentor

Marie Njaa

Online Marketing Assistant (NO)

marie@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

Avatar

Hacer Eraslan

Financial Consultant (external)

finance@gomentor.com

GoMentor - Sidra Abbas

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Peter Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Developer

it-assistent@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Avatar

Kasper Rasmussen

Google AdWords Expert (external)

kasper@gomentor.com

Vi samarbejder med



Hvis du eller en anden person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte GoMentor. Disse instanser kan hjælpe dig med øjeblikkelig hjælp.