Om os

GoMentor er Danmarks største online-portal for samtaleterapi, coaching og personlig udvikling. Vores vision er at hjælpe folk med at udnytte deres fulde potentiale ved at tilbyde samtaleterapi og coaching på moderne menneskers præmisser.

Vi har samlet alle psykologiske, psykoterapeutiske og coaching kompetencer på ét sted under betegnelsen 'mentorer', der alle står klar til at hjælpe dig. Vi har gjort det nemt at finde den rette hjælp, hvad enten det er med henblik på personligt fremmøde, en online-videosamtale eller skriftlige samtaler via GoMentor 24/7.

Vi har hjulpet mere end

70.000+

Mentorer på GoMentor

700+

Tilgængelig

24/7

Grundlagt i

2010

Til stede

i hele verden

Hovedkvarter i

København

I hele landet og online

Vores mentorer

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Simon Hermansen GoMentor

Simon Hermansen

Head of Online & Partner

simon@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Henrik Bratz GoMentor

Henrik Bratz

Sales Manager

henrik@gomentor.com

Paul Tesar GoMentor

Sarah Rosenkilde Nielsen

SEO/Comm. Assistant

sarah@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Jonas Damsgaard Jensen - GoMentor

Jonas Damsgaard Jensen

Key Account Manager (DK)

jonas@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

IT Architect & Developer

paul@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Communication/Support (NO)

shaista@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

GoMentor - Sidra Abbas

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Silje Røise - GoMentor

Silje Røise

Key Account Manager (NO)

silje@gomentor.com

Tobias Sebastian Karlsen - GoMentor

Tobias Sebastian Karlsen

Google AdWords Expert (ekstern)

tobias@gomentor.com

Avatar

Lasse Brander

Chief Financial Officer (ekstern)

finance@gomentor.com

Fartash Ali Rezai- GoMentor

Fartash Alirezai

Online Marketing Praktikant

fartash@gomentor.com

Avatar

Michelle Sommer Gaarsmann

Financial Assistant (ekstern)

finance@gomentor.com

Vi samarbejder med



Hvis du eller en anden person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte GoMentor. Disse instanser kan hjælpe dig med øjeblikkelig hjælp.