Om os

GoMentor er Danmarks største online-portal for samtaleterapi, coaching og personlig udvikling. Vores vision er at hjælpe folk med at udnytte deres fulde potentiale ved at tilbyde samtaleterapi og coaching på moderne menneskers præmisser.

Vi har samlet psykologer, psykoterapeuter og coaches på ét sted under betegnelsen 'mentorer', der alle står klar til at hjælpe dig. Vi har gjort det nemt at finde den rette hjælp, uanset om du ønsker et personligt fremmøde, en online-videosamtale eller skriftlig terapi og coaching via GoMentor 24/7.

Vi har hjulpet mere end

70.000+

Mentorer på GoMentor

700+

Tilgængelig

24/7

Grundlagt i

2010

Til stede

i hele verden

Hovedkvarter i

København

I hele landet og online

Vores mentorer

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Morten Johansen - GoMentor

Morten Dines Johansen

Chief Digital Officer

morten@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Silje Røise - GoMentor

Silje Røise

Key Account Manager (NO)

silje@gomentor.com

Tuva Spiten - GoMentor

Tuva Spiten

Online Marketing Assistant (NO)

tuva@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Communication/Support (NO)

shaista@gomentor.com

Avatar

Lasse Brander

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

IT Architect & Partner

paul@gomentor.com

GoMentor - Sidra Abbas

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Avatar

Michelle Sommer Gaarsmann

Financial Assistant (external)

finance@gomentor.com

Peter Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Assistant (external)

it-assistent@gomentor.com

Jarl Hagen

Jarl Hagen

Google AdWords Expert (external)

jarl@gomentor.com

Vi samarbejder med



Hvis du eller en anden person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte GoMentor. Disse instanser kan hjælpe dig med øjeblikkelig hjælp.