Har du brug for hjælp? Du kan få fat i os på både telefon, e-mail og chat

Skriv til os


 Jeg giver samtykke til, at GoMentor må behandle de persondata, jeg her har oplyst. 

Brugersupport

53 73 21 50

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Mentorsupport

53 73 21 52

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Bliv mentor

53 73 21 68

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Morten Johansen - GoMentor

Morten Dines Johansen

Chief Digital Officer & Partner

morten@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Michael Stenhagen

Michael Stenhagen

Key Account Manager (NO)

michael@gomentor.com

Tuva Spiten - GoMentor

Tuva Spiten

Online Marketing Assistant (NO)

tuva@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Senior Product Advisor (NO)

shaista@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

GoMentor - Sidra Abbas

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Avatar

Hacer Eraslan

Financial Consultant (external)

finance@gomentor.com

Peter Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Developer

it-assistent@gomentor.com

Jarl Hagen

Jarl Hagen

Google AdWords Expert (external)

jarl@gomentor.com

Hvis du eller en anden person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte GoMentor. Disse instanser kan hjælpe dig med øjeblikkelig hjælp.