Har du brug for hjælp? Du kan få fat i os på både telefon, e-mail og chat

Skriv til os


 Jeg giver samtykke til, at GoMentor må behandle de persondata, jeg her har oplyst. 

Kundesupport:

53 73 21 50

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Mentorsupport

53 73 21 52

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Bliv mentor

53 73 21 68

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Louise GoMentor

Louise Ridderstad

Marketing & Support Manager (SE)

louise@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Business Development Director

philip@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Senior Product Advisor (NO)

shaista@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Online Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Michael Stenhagen

Michael Stenhagen

Business Development Manager

michael@gomentor.com

Marie - GoMentor

Marie Njaa

Online Marketing Assistant (NO)

marie@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

Avatar

Hacer Eraslan

Financial Consultant (external)

finance@gomentor.com

GoMentor - Sidra Abbas

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Peter Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Developer

it-assistent@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Avatar

Kasper Rasmussen

Google AdWords Expert (external)

kasper@gomentor.com

Hvis du eller en anden person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte GoMentor. Disse instanser kan hjælpe dig med øjeblikkelig hjælp.

Denne hjemmeside anvender cookies for at sikre dig den bedst mulige oplevelse. Læs mere