Har du brug for hjælp? Du kan få fat i os på både telefon, e-mail og chat

Skriv til os


 Jeg giver samtykke til, at GoMentor må behandle de persondata, jeg her har oplyst. 

Kundesupport:

53 73 21 50

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Mentorsupport

53 73 21 52

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Bliv mentor

53 73 21 68

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Morten Johansen - GoMentor

Morten Dines Johansen

Chief Digital Officer & Partner

morten@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

Louise GoMentor

Louise Ridderstad

Marketing & Support Manager (SE)

louise@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Michael Stenhagen

Michael Stenhagen

Business Development Manager

michael@gomentor.com

Sarah Nielsen GoMentor

Sarah Rosenkilde Nielsen

Online Marketing Assistant (DK)

sarah@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Senior Product Advisor (NO)

shaista@gomentor.com

Aurora

Aurora Betten Hansen

Sales Assistant (NO)

aurora@gomentor.com

Sebastian Ilm

Sebastian Ilm

Online Marketing Assistant (DK)

sebastian@gomentor.com

GoMentor - Sidra Abbas

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Marie - GoMentor

Marie Njaa

Online Marketing Assistant (NO)

marie@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

Avatar

Hacer Eraslan

Financial Consultant (external)

finance@gomentor.com

Jarl Hagen

Jarl Hagen

Google AdWords Expert (external)

jarl@gomentor.com

Peter Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Developer

it-assistent@gomentor.com

Hvis du eller en anden person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte GoMentor. Disse instanser kan hjælpe dig med øjeblikkelig hjælp.

Denne hjemmeside anvender cookies for at sikre dig den bedst mulige oplevelse. Læs mere