Har du brug for hjælp? Du kan få fat i os på både telefon, e-mail og chat

Skriv til os


 Jeg giver samtykke til, at GoMentor må behandle de persondata, jeg her har oplyst. 

Kundesupport:

53 73 21 50

Hverdage mellem 09:00 - 15:00
Fredag mellem 09:00 - 14:00

Mentorsupport

53 73 21 52

Hverdage mellem 09:00 - 15:00
Fredag mellem 09:00 - 14:00

Bliv mentor

53 73 21 03

Hverdage mellem 09:00 - 15:00
Fredag mellem 09:00 - 14:00

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Market Manager (DK & NO)

shaista@gomentor.com

Betina Kimma Svendsen - GoMentor

Betina Kimma Svendsen

Digital Marketing Manager

betina@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

Peter Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Developer

it-assistent@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Avatar

Support

GoMentor Support

support@gomentor.com

Avatar

Hacer Eraslan

Financial Consultant (external)

finance@gomentor.com

Avatar

Kasper Rasmussen

Google AdWords Expert (external)

kasper@gomentor.com

Hvis du eller en anden person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte GoMentor. Disse instanser kan hjælpe dig med øjeblikkelig hjælp.