Har du brug for hjælp? Du kan få fat i os på både telefon, e-mail og chat

Skriv til os

Brugersupport

53 73 21 50

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Mentorsupport

53 73 21 52

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Salg

53 73 21 65

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Simon Hermansen GoMentor

Simon Hermansen

Head of Online & Partner

simon@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Henrik Bratz GoMentor

Henrik Bratz

Sales Manager

henrik@gomentor.com

Paul Tesar GoMentor

Sarah Nielsen

SEO/Comm. Assistant

sarah@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Jonas Damsgaard Jensen - GoMentor

Jonas Damsgaard Jensen

Key Account Manager (DK)

jonas@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

IT Architect & Developer

paul@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Communication/Support (NO)

shaista@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

GoMentor - Sidra Abbas

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Kristin Rød - GoMentor

Kristin Rød

Support Assistant (NO+EN)

kristin@gomentor.com

Haakon Aagenæs - GoMentor

Haakon Aagenæs

Support Assistant (NO)

haakon@gomentor.com

Hvis du eller en anden person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte GoMentor. Disse instanser kan hjælpe dig med øjeblikkelig hjælp.