Har du brug for hjælp? Du kan få fat i os på både telefon, e-mail og chat

Skriv til os

Brugersupport

53 73 21 50

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Mentorsupport

53 73 21 52

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

Salg

53 73 21 65

Hverdage mellem 08:00 - 16:00
Fredag mellem 08:00 - 15:00

GoMentor teamet

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Simon Hermansen GoMentor

Simon Hermansen

Online Manager

simon@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Communication/Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Jonas Damsgaard Jensen GoMentor

Jonas Damsgaard Jensen

Key Account Manager

jonas@gomentor.com

Paul Tesar GoMentor

Paul Tesar

IT Architect & Developer

paul@gomentor.com

Shaista Azeem GoMentor

Shaista Azeem

Communication/Support (NO)

shaista@gomentor.com

Henrik Bratz GoMentor

Henrik Bratz

Key Account Manager (NO)

henrik@gomentor.com

Avatar

Lasse Brander

Chief Financial Officer (ekstern)


Kristin Rød GoMentor

Kristin Rød

Support Assistant (NO)

kristin@gomentor.com

Luis Fich GoMentor

Luis Fich

Key Account Manager (NO)

luis@gomentor.com